Aurinkotekniikka.fi logo

AURINKOPANEELI REFERENSSIT

Parhaiten aurinkopaneelikokemuksista ja tarjoamastamme palvelusta osaavat kertoa asiakkaamme. Tältä sivulta löydät yhteystietoja ihmisille, joille olemme toteuttaneet eri kokoisia aurinkovoimaloita. Toivottavasti saat vastauksia mielessä oleviin kysymyksiin. Mikäli jokin asia jää mietityttämään, ota yhteyttä niin selvitetään asia yhdessä.

Aurinkopaneelit katollaaurinkopaneelit omakotitalon katollaaurinkopaneelit kaupungissaaurinkopaneelit tiilikatollaaurinkopaneelit omakotitalossa
Katso lisää FacebookistaKatso lisää InstagramistaKatso lisää Youtubesta

Aurinkosähkön voimin kohti kestävämpää tulevaisuutta. Sähkön hinnannousu voi herättää tavallisen tallaajan kiinnostuksen omavaraista sähköntuotantoa kohtaan

Lue lisää

Toteutimme laajan asiakastyytyväisyyskyselyn, jossa selvitimme miten asiakkaamme kokevat palvelumme ja täyttyvätkö toiminnalle asetetut laatukriteerit

Kyselyn tulokset

OTA YHTEYTTÄ:

OTA YHTEYTTÄ NIIN ME SELVITÄMME
MITEN SINÄ PYSTYT HYÖDYNTÄMÄÄN
UUSIUTUVAA ENERGIAA KODISSASI.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Tervakoskella aurinkosähköä on hyödynnetty jo vuodesta 2016. Lue asiakkaamme blogista minkälaisia kokemuksia hänellä on aurinkopaneeleista.

Lue lisää
Katso video

Jokioisten Leipä Oy hankki leipomorakennuksensa katolle yli 100kWp aurinkosähkövoimalan.

Alta löydät yhteystietoja ihmisille, joille olemme toteuttaneet erikokoisia aurinkovoimaloita. Heille voit soittaa ja tiedustella kokemuksia aurinkosähköntuottamisesta. Toivottavasti saat vastauksia mielessä oleviin kysymyksiin. Mikäli jokin asia jää askarruttamaan, ota yhteyttä niin selvitetään asia yhdessä.

10x
10x
12x
12x
12x
14x
14x
14x
14x
18x
18x
20x
21x
21x
24x
26x
28x
36x
Antti Seppä
Vihti, Lohja
044 989 5981
antti.seppa@aurinkotekniikka.fi
Soita
Jerry Stigell
Turku
044 976 3512
jerry.stigell@aurinkotekniikka.fi
Soita
Jukka Alhonen
Forssa
044 979 2465
jukka.alhonen@aurinkotekniikka.fi
Soita
Markku Koivu
Hyvinkää
044 978 4994
markku.koivu@aurinkotekniikka.fi
Soita
Paavo Uusitalo
Lahti
044 989 8634
paavo.uusitalo@aurinkotekniikka.fi
Soita
Petri Karjalainen
Järvenpää
044 230 7170
petri.karjalainen@aurinkotekniikka.fi
Soita
Reko Nieminen
Riihimäki
044 989 9585
reko.nieminen@aurinkotekniikka.fi
Soita
Timo Kupiainen
Hämeenlinna
044 989 7465
timo.kupiainen@aurinkotekniikka.fi
Soita
Tuomas Tikkanen
Vihti, Karkkila
044 976 4585
tuomas.tikkanen@aurinkotekniikka.fi
Soita