Aurinkotekniikka.fi logo

Uusiutuvan energian asiantuntijat

Suomen Aurinkotekniikka Oy
Maantie 1, 11100 Riihimäki, Suomi/Finland

Ville Tiainen
Toimitusjohtaja
044 979 5042
ville.tiainen@aurinkotekniikka.fi
Soita
Marko Vahos
Myyntijohtaja
044 970 9874
marko.vahos@aurinkotekniikka.fi
Soita
Rauli Wathén
Tekninen johtaja
044 979 4505
rauli.wathen@aurinkotekniikka.fi
Soita
Markku Toikkanen
Hallinto
044 989 6427
toimisto@aurinkotekniikka.fi
Soita
Petri Karjalainen
Järvenpää
044 230 7170
petri.karjalainen@aurinkotekniikka.fi
Soita
Antti Seppä
Vihti, Lohja, Länsi-Uusimaa
044 989 5981
antti.seppa@aurinkotekniikka.fi
Soita
Reko Nieminen
Riihimäki
044 989 9585
reko.nieminen@aurinkotekniikka.fi
Soita
Timo Kupiainen
Hämeenlinna
044 989 7465
timo.kupiainen@aurinkotekniikka.fi
Soita
Jukka Alhonen
Forssa
044 979 2465
jukka.alhonen@aurinkotekniikka.fi
Soita
Paavo Uusitalo
Lahti
044 989 8634
paavo.uusitalo@aurinkotekniikka.fi
Soita

OTA YHTEYTTÄ:

OTA YHTEYTTÄ NIIN ME SELVITÄMME
MITEN SINÄ PYSTYT HYÖDYNTÄMÄÄN
UUSIUTUVAA ENERGIAA KODISSASI.

Kiitos!
Oho! jotain meni pieleen.