AURINKOPANEELIEN
AMMATTILAINEN

Aurinkopaneelit avaimet käteen palveluna.
Tarkista laskurilla kuinka aurinko paistaa sinun katolle

Aurinkopaneeli

SUOMEN AURINKOTEKNIIKKA

Olemme uusiutuvan energian alalla työskentelevä kasvuyritys. Vahvinta osaamistamme ovat aurinkosähköjärjestelmät, joita olemme toteuttaneet pientaloihin, kuntasektorille ja eri kokoisiin yrityksiin.

Toimitamme aurinkopaneelit avaimet käteen -palveluna. Tämä tarkoittaa, että suunnittelemme juuri sinulle sopivan järjestelmän, asennamme sen käyttövalmiiksi, opastamme käytössä ja hoidamme kaikki vaadittavat lupa-asiat kuntoon.

Vastuullinen yrittäminen on vahva arvo, joka ohjaa toimintaamme. Työntekijämme ovat Aurinkotekniikan henkilökuntaa. Heistä jokainen on koulutettu työskentelemään kehittämämme toimintakonseptin mukaisesti. Näin varmistamme turvallisen ja laatukriteereiden mukaisen järjestelmätoimituksen jokaiselle asiakkaallemme.

Mikäli aurinkosähkön hyödyntäminen kiinnostaa, tulemme mielellämme maksuttomalle arviokäynnille.

SÄIKÄYTTIKÖ
SÄHKÖLASKU?

OTA YHTEYTTÄ NIIN
ME SELVITÄMME MITEN SINÄ
HYÖTYISIT AURINKOENERGIASTA
KODISSASI!

Kiitos yhteydenotosta!
Ups, jotain meni pieleen.

Aurinkosähkön hyödyt:

taloudellisesti kannattavaa

Taloudellisesti
kannattavaa

omavaraisuutta uudella teknologialla

Omavaraisuutta uudella teknologialla

päästötöntä sähköä

Päästötöntä
sähköä

Aurinkosähkön Ammattilaiset

Suomen Aurinkotekniikka Oy
Maantie 1, 11100 Riihimäki, Suomi/Finland

Ville Tiainen
Ville Tiainen
Toimitusjohtaja
ville.tiainen@aurinkotekniikka.fi
Rauli Wathén
Rauli Wathén
Asennuspäällikkö
rauli.wathen@aurinkotekniikka.fi
Melissa Pasanen
Melissa Pasanen
Myynti / Järvenpää
melissa.pasanen@aurinkotekniikka.fi
Timo Kupiainen
Timo Kupiainen
Myynti / Hämeenlinna
timo.kupiainen@aurinkotekniikka.fi
Markku Koivu
Markku Koivu
Myynti / Hämeenlinna
markku.koivu@aurinkotekniikka.fi
Jukka Alhonen
Jukka Alhonen
Myynti / Forssa, Vihti
jukka.alhonen@aurinkotekniikka.fi
Paavo Uusitalo
Paavo Uusitalo
Myynti / Lahti
paavo.uusitalo@aurinkotekniikka.fi
Jaakko Hekkala
Jaakko Hekkala
Myynti / Nurmijärvi
jaakko.hekkala@aurinkotekniikka.fi
Markku Toikkanen
Markku Toikkanen
Myynti / Lahti
markku.toikkanen@aurinkotekniikka.fi
Juhani Joensuu
Juhani Joensuu
Myynti / Riihimäki, Hyvinkää
juhani.joensuu@aurinkotekniikka.fi