AURINKOSÄHKÖN
AMMATTILAISET

Vastuullinen yrittäminen on vahva arvo, joka ohjaa toimintaamme. Työntekijämme ovat Aurinkotekniikan omaa henkilökuntaa. Heistä jokainen on koulutettu työskentelemään kehittämämme toimintakonseptin mukaisesti. Näin varmistamme turvallisen ja laatukriteereiden mukaisen järjestelmätoimituksen jokaiselle asiakkaallemme.

Mikäli aurinkosähkön hyödyntäminen kiinnostaa, tulemme mielellämme maksuttomalle arviokäynnille.

Aurinkosähkön Ammattilaiset

Suomen Aurinkotekniikka Oy
Maantie 1, 11100 Riihimäki, Suomi/Finland

Ville Tiainen
Ville Tiainen
Toimitusjohtaja
ville.tiainen@aurinkotekniikka.fi
Rauli Wathén
Rauli Wathén
Tekninen johtaja
rauli.wathen@aurinkotekniikka.fi
Markku Toikkanen
Markku Toikkanen
Hallinto
toimisto@aurinkotekniikka.fi
Reko Nieminen
Reko Nieminen
Myynti / Hyvinkää, Riihimäki
reko.nieminen@aurinkotekniikka.fi
Timo Kupiainen
Timo Kupiainen
Myynti / Hämeenlinna
timo.kupiainen@aurinkotekniikka.fi
Markku Koivu
Markku Koivu
Myynti / Hämeenlinna
markku.koivu@aurinkotekniikka.fi
Jukka Alhonen
Jukka Alhonen
Myynti / Forssa, Vihti
jukka.alhonen@aurinkotekniikka.fi
Paavo Uusitalo
Paavo Uusitalo
Myynti / Lahti
paavo.uusitalo@aurinkotekniikka.fi
Jaakko Hekkala
Jaakko Hekkala
Myynti / Nurmijärvi
jaakko.hekkala@aurinkotekniikka.fi

VOISITKO SINÄ HYÖDYNTÄÄ
AURINKOSÄHKÖÄ?

OTA YHTEYTTÄ NIIN SELVITÄMME MITEN
HYÖTYISIT AURINKOSÄHKÖSTÄ KODISSASI!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.