Energianhallintaa aamusta aamuun. Tutustumaan laajaan valikoimaamme aurinkopaneeleja ja muita energianhallintaratkaisuja.
Lue lisää

Yhteystiedot

Suomen Aurinkotekniikka Oy
Käpälämäenkatu 10-12, 11710 Riihimäki
Suomi/Finland

Myynti
019 278 3305

Asiakaspalvelu
019 278 3300


Asiakaspäällikkö Paavo Uusitalo

Paavo Uusitalo

Liiketoimintajohtaja
+358 44 989 8634
paavo.uusitalo@aurinkotekniikka.fi

Markku Toikkanen

Joonas Kinnunen

Myynti- Ja Kehitysjohtaja
+358 40 669 3610
joonas.kinnunen@aurinkotekniikka.fi

Tanja Niittymaki Sähkötöiden johtaja

Tanja Niittymäki

Sähkötöiden johtaja
asennus@aurinkotekniikka.fi

Toimisto

Myynti aurinkosähköratkaisut

Markku Toikkanen

Mika Ranta

Aurinkosähköratkaisut Myyntipäällikkö
Varsinais-Suomi
+358 409211614
mika.ranta@aurinkotekniikka.fi

Markku Toikkanen

Markku Mattila

Aurinkosähköratkaisu myyjä,
Uusimaa ja Kymeen-laakso
+358 50 324 4334
markku.mattila@aurinkotekniikka.fi

Sofia Vaahteranoksa Toimisto

Ilpo Purmonen

Aurinkosähköratkaisu myyjä,
Pirkanmaa, Kanta-Häme ja Päijät-Häme
+358 50 313 6117
ilpo.purmonen@aurinkotekniikka.fi

Markku Toikkanen

Keijo Kuusniemi

Aurinkosähköratkaisu myyjä,
Satakunta ja Pohjanmaa
+358 50 312 3377
keijo.kuusniemi@aurinkotekniikka.fi

Markku Toikkanen

Janne Pasanen

Aurinkosähköratkaisu myyjä,
Keski-Suomi ja Etelä-Savo
+358 50 317 2800
janne.pasanen@aurinkotekniikka.fi

Sofia Vaahteranoksa Toimisto

Sami Häätylä

Aurinkosähköratkaisu myyjä,
Keski-Suomi ja Pohjois-savo
+358 50 308 9118
sami.haatyla@aurinkotekniikka.fi

Sofia Vaahteranoksa Toimisto

Arto Matilainen

Aurinkosähköratkaisu myyjä,
Pohjois-Karjala ja Pohjois-Savo
+358 504147301
arto.matilainen@aurinkotekniikka.fi